MËSO MË SHUMË
 • <p><img alt="" src="https://img001.video2b.com/805/file_01646893461950.png" style="width: 310px; height: 94px;" /></p>

<p>NDALONI DHE KËZONI BUKURINË TUAJ </p>
MËSO MË SHUMË

Produkti Kryesor

Banffee Makeup është një profesionistfabrika e make up-it dhe prodhues të produkteve kozmetike në Kinë për të gjitha llojet e kozmetikës së syve, kozmetikës për fytyrën dhe kozmetikës për buzët. Produktet tona kryesore përfshijnë buzëkuq, paleta rimel, eyeliners, fondatinë, pluhur të shtypur, theksues& bronzer etj. 

Banffee Makeup është prodhuesi me shumicë i kozmetikës që kanë kozmetikë të markës sonë për shitje me shumicë dhe gjithashtu ofrojnë shërbimin OEM/ODM.

 • <p>16 vjet eksperience</p>

  16 vjet eksperience

  Produktet jo vetëm që favorizohen nga konsumatorët vendas, por eksportohen edhe në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Ea...

 • <p>Shumë çertifikata</p>

  Shumë çertifikata

  Ne kemi një reputacion të mirë për pajisjet tona të avancuara, ekipin profesional të shitjeve.

 • <p>Shërbimi me një ndalesë </p>

  Shërbimi me një ndalesë 

  Banffee mund të ofrojë formulë të personalizuar, paketa të personalizuara, dizajn falas, shërbim transporti dhe gjithashtu shërbim pas shitjes...

 • <p>Pa mizori& vegan</p>

  Pa mizori& vegan

  Seritë e produkteve përfshijnë rimel, buzëkuq, shkëlqyes buzësh, balsam buzësh, vetulla, eyeliner, bojë për vetulla, bazë, theksues, c...

Lajmet e fundit

Këtu janë të rejat më të fundit në lidhje me kompaninë dhe industrinë tonë. Lexoni këto postime për të marrë më shumë informacion rreth produkteve dhe industrisë dhe kështu merrni frymëzim për projektin tuaj. Ne besojmë fuqimisht se duhet të mësojmë se një lëkurë e rregulluar mund të arrijë gjëra që nuk e kishit imagjinuar kurrë se mund t'i arrinit.

Chat
Now
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip