Produktet

VR

Banffee Makeup është një profesionistprodhuesit e produkteve kozmetike për shumë vite. Fabrika jonë e përpunimit të make-up-it, e cila është profesioniste në paletën e hijeve të syve, eyeliner, bazë të lëngshme, skuqje, bojë për vetulla, buzëkuq, laps vetullash, shkëlqyes buzësh, pastrim buzësh, astar buzësh, pluhur të lirshëm, korrektor, pluhur kompakt, etj. 


Në fushën e grimit, ne krijojmë një markë të klasit të parë, ndërtojmë platformën ideale për ngritjen e karrierës suaj përmes inovacionit tonë të vazhdueshëm dhe punës së palodhur me forcën teknike të klasit të parë, pajisjet e avancuara të prodhimit dhe sigurimin e mirë të reputacionit.   


Si një i pjekurprodhuesi i grimit,ne ofrojmë kozmetikë me cilësi të lartë me një çmim konkurrues. Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona ose dëshironi të diskutoni një porosi me porosi, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne mezi presim të krijojmë marrëdhënie të suksesshme biznesi me klientët në mbarë botën.  

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip