НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p><img alt="" src="https://img001.video2b.com/805/file_01646893461950.png" style="width: 310px; height: 94px;" /></p>

<p>ПРЕСТАНЕТЕ И УЖИВАЈТЕ ВО ВАШАТА УБАВИНА </p>
НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Главен производ

Banffee Makeup е професионалецфабрика за шминка и производител на козметички производи во Кина за сите видови на козметика за очи, козметика за лице и козметика за усни. Нашите главни производи вклучуваат кармин, палети со сенки за очи, молив за очи, подлога, пресувана пудра, хајлајтер& бронзер итн. 

,Banffee Makeup е производител на козметика на големо кои имаат сопствен бренд козметика за продажба на големо и исто така обезбедуваат услуга OEM/ODM.

 • <p>16 години искуство</p>

  16 години искуство

  Производите не само што ги фаворизираат домашните потрошувачи, туку се извезуваат и во Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка, Еа...

 • <p>Многу сертификати</p>

  Многу сертификати

  Имаме добра репутација за нашата напредна опрема, професионален тим за продажба.

 • <p>Едношалтерска услуга </p>

  Едношалтерска услуга 

  Banffee може да обезбеди приспособена формула, прилагодени пакети, бесплатен дизајн, услуга за испорака и, исто така, услуга по продажбата...

 • <p>Без суровост& вегански</p>

  Без суровост& вегански

  сериите на производи вклучуваат сенки за очи, кармин, сјај за усни, мелем за усни, веѓи, молив за очи, маскара, подлога, хајлајтер, в...

Последни вести

Еве ги најновите вести за нашата компанија и индустрија. Прочитајте ги овие објави за да добиете повеќе информации за производите и индустријата и на тој начин да добиете инспирација за вашиот проект. Силно веруваме дека мора да научиме дека негуваната кожа може да постигне работи што многумина не сте ги замислиле дека можете да ги постигнете.

Chat
Now
Изберете друг јазик
English English 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски