VR
 • detajet e produktit

detajet e produktit

1. Lip Polish është paketa totale. Është i mbushur me peptide të mbushura, acid hialuronik hidratues, vitamina A dhe E të kondicionuar dhe mentol ftohës për një ndjesi ndjesi ndjesi të varur.

2. Ndihmon në mbushjen, ushqyerjen dhe hidratimin e buzëve.

3. Pa mizori, vegan dhe 100% pa Ftalate, Parabene, Nonilfenol, Etoksilate, Triclosan, Triclocarban dhe Hydroquinone.
◎ PARAMETRAT E PRODUKTIT

 

      
 • Emri
  etiketë private 9 Colors Lip Gloss
 • Ngjyrë
  9 ngjyra
 • Pesha neto
  12 g
 • Pesha bruto
  0.12 kg
 • Lloji
  Buzë
 • Forma
  E lëngshme
 • Toni i lëkurës
  E errët, e thellë, E MESME E ERRËSTË
 • Përfundo
  Glitter, Shkëlqyes, Mat, Metalik...
 • Certifikimi
  MSDS, ISO, GMPC
 • Afati i ruajtjes
  3 vjet

 

 ◎ PËRSHKRIMI I PRODUKTIT


E preferuara e fundit e vogëlushes. Shkëlqimi ynë më i shitur i buzëve zbehet dhe ndjen ndjesi shpimi gjilpërash - dhe vjen në 9 nuanca shkëlqyese.

Shkëlqimi në formë pelte rrëshqet mbi buzë për një shkëlqim të lartë dhe afatgjatë.

◎ FOTO TË PRODUKTIT

  


  


◎ SHËRBIMI JONË


MOQ:

1. Ne kemi MOQ për prodhim masiv. Artikull i ndryshëm me paketë të ndryshme ka MOQ të ndryshme. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje. 

2. Normalisht, MOQ është 1000 copë. 

3. Për prodhimin me shumicë, lloji i ndryshëm i dizajnit tonë ka kërkesa të ndryshme MOQ.


Koha e prodhimit:

1. Ne kemi rezerva të pjesëve të këmbimit për shumicën e artikujve. 3-7 ditë për mostra ose porosi të vogla, 15-35 ditë për një enë 20 ft. 

2. Duhen 10-15 ditë për MOQ. Ne kemi kapacitet të madh prodhimi, i cili mund të sigurojë kohë të shpejtë të dorëzimit edhe për sasi të mëdha. 

3. Normalisht 3~30 ditë, për shkak të stilit dhe ngjyrës së ndryshme.


Paketa:

1. Ne kemi kuti dhuratash që ju zgjidhni. Nëse nuk ju pëlqen paketimi ynë ose keni idetë tuaja, të personalizuara janë të mirëseardhura. 

2. Normalisht, paketa jonë është 1 copë në 1 qese polifonike. Ne gjithashtu mund të ofrojmë paketën e kutisë dhe çantën e qeskës sipas nevojës.

Për paketën e personalizuar, ne duhet të marrim AI ose pdf për dizajnin e paketimit dhe madhësinë e kutive për të kontrolluar. 

3. Zakonisht 1 copë/pp qese, 50-100 copë në 1 pako, 800-1000 copë në 1 kuti kartoni.
F.A.Q.
Bëni Pyetje të Shpeshta
 • A mund të marr çmimin më të mirë?
  Sigurisht, ju lutemi na kontaktoni për detaje.
 • A ofroni ndihmë për transportin?
  Po, ne do të zgjedhim kompaninë e transportit sipas adresës në të cilën dëshironi të arrini dhe do të diskutojmë çmimin e sigurt dhe preferencial të transportit
 • Sa zgjat cikli juaj i prodhimit?
  30-35 ditë pas konfirmimit të mostrës
 • Unë ju ofroj markë, a mund të bëni produktin që dua?
  Po, ne do të ofrojmë zgjidhje me një ndalesë për projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe testimin sipas nevojave tuaja
 • Mund të prodhoni të gjithë grimin tuaj?
  Po, por kryesisht prodhojmë buzëkuq, rimel dhe fondatinë. Këto produkte eksportohen shumë çdo vit dhe i duan shumë klientët tanë.
 • A ka fabrika juaj certifikim të sistemit të cilësisë?
  Ne kemi marrë GMPC, NSF, ISO9001 dhe certifikata të tjera

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English 繁體中文 繁體中文 简体中文 简体中文 русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip