VR

Продавач на големо за сјај за усни& Производителот 

Banffee Makeup е професионален производител на сјај за усни & продавач на големо. Ако барате сигурни компании за производство на сјај за усни и добавувачи на сјај за усни, добредојдовте да не контактирате. Никогаш не тестираме производи на животни.

Кадифениот сјај за усни е содржан во паметна, проѕирна матирана квадратна цевка со црна капа. Лесно е да се видат боите преку проѕирен преглед. Има вкупно 20 бои на залиха. Дава чувство на мекост и леснотија, високо вклопување на кожата на усните. Има висок пигмент и убави бои. Ќе ја нахрани вашата усна со навлажнета кадифена мат текстура. Содржи безопасни состојки, одговара за сите типови кожа. Ќе ја задржи вашата шминка за усни шармантна цел ден. 

Карактеристики на овој кадифеен сјај за усни:

Високо пигмент, затемнет, водоотпорен, долготраен, кадифе, навлажнувачки, хидратантен, повеќе бои, вегански, органски, без суровост, нестимулирачки, меки, безопасни, природни. Како водечки производител на сјај за усни повеќе од 17 години, ние нудиме различни видови/бои на сјај за усни на големо и сме продавач на сјај за усни кој обезбедува услуга OEM/ODM. Добредојдовте да не контактирате.

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски